/Wynajmujemy coraz więcej aut dostawczych
Wynajmujemy coraz więcej aut dostawczych

Wynajmujemy coraz więcej aut dostawczych

Wynajem samochodów dostawczych to z roku na rok coraz prężniej rozwijający się biznes. Do niedawna jeszcze bardzo mała nisza, dzisiaj jest w stanie pokazywać się już w pierwszym szeregu wielkich biznesów, nawet jeśli zazwyczaj mają one charakter regionalny. Jak to niemal zawsze w takich kwestiach bywa, tajemnicą sukcesu jest po prostu to, że wynajem aut dostawczych wszystkim się opłaca.

Na weekend, na miesiąc, na rok

Wynajmowanie samochodów dostawczych może mieć kilka form. Przede wszystkim, może to być sposób na posiadanie samochodu bez jego realnego zakupu czy wchodzenia w leasing, gdzie większość obowiązków właścicielskich leży na użytkowniku leasingowanego pojazdu. W przypadku wynajmu korzysta się z wynajmowanego pojazdu, leje się do niego paliwo i to w zasadzie wszystko. Nic innego nas nie interesuje, a jeśli od przyszłego miesiąca będziemy potrzebowali innego samochodu, można go bez najmniejszego problemu zmienić.

Wynajem krótkoterminowy też jest bardzo wygodną opcją, ponieważ płaci się za samochód tylko wtedy, kiedy jest potrzebny, a potem wydatek na niego znika z budżetu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – busy 9 osobowe Katowice.